Zespół Marioo na twoim weselu

 

 

Jeżeli Marioo to twój ulubiony artysta, bardzo chciałbyś / chciałabyś usłyszeć go na swojej uroczystości, weselu, 18-tce, poznać go osobiście? Teraz jest to możliwe. Od wielu lat Marioo jest częstym gościem na uroczystościach okolicznościowych, gdzie chętnie uświetnia swoim występem ważne dla was uroczystości, występując przed często bardzo zaskoczoną młodą parą i gośćmi. Do niedawna koncerty takie odbywały się w formie typowego koncertu trwającego 20 - 40 min, co dla młodej pary bywało wspaniałym prezentem ale i  wiązało się również z koniecznością wynajęcia dodatkowo zespołu weselnego. 

Od teraz związku z dużą ilością zapytań od fanów postanowiliśmy otworzyć się na was. Od roku 2020 Marioo, wraz z zespołem oferuje również oprawę muzyczną przyjęć okolicznościowych w pełnym wymiarze godzinowym. 

 

 

Trudno znależć fanów muzyki Disco Polo którzy nie słyszeli o Marioo a utwory jak Takie Ciało to Raj, czy Kochaj Mnie Tak można znależć na wielu weselnych składankach i playlistach dobieranych specjalnie do uroczystości weselnych. Na szczególną wzmiankę zasługują akustyczne wersje utworów Kochaj Mnie Tak czy Chcę Zapytać cię, które coraz częściej wybierane są na pierwszy taniec pary młodej.

 

Teraz możecie gościć swojego ulubionego wykonawce na waszej uroczystości i wraz z Marioo, parkiet na waszej uroczystości może rozgrzać się do czerwoności. W szczególności jeśli jesteście rozdarci decyzją czy zaprosić DJa, zespół czy swojego idola.

 

W ofercie kilka doskonałych rozwiązań dopasowanych do upodobań muzycznych  oraz budżetu. do wyboru

 

- Zespół / Największe hity wesel grane oraz śpiewane na żywo, 

 

- DJ-Solista / Mieszanka największych hitów wesel oraz dyskotek grane przez DJa, na przemian ze specialnie dobranymi hitami różnych wykonawców oraz autorskimi utworami wykonywanymi przez Marioo.

 

Dzięki ogromnemu doświadczeniu muzycznemu na największych scenach, pośród każdego rodzaju publiczności możecie spodziewać się wyśmienitej zabawy i hitów które nie pozwolą żadnemu z waszych gości usiedzieć spokojnie na miejscu.

 

 

 

Marioo w tej odsłonie to nie tylko jego największe hity które znacie, osobiście zaśpiewane na waszym weselu, ale rownież perfekcyjna oprawa muzyczna od strony technicznej, zabawy prowadzone przez waszego idola we własnej osobie, oraz doskonała oprawa świetlna / wizualna. Występując na największych telewizyjnych scenach gdzie nie ma miejsca na niedociągnięcia czy pomyłki, wszystko dopracowane jest w najmniejszym szczególe. Takiego samego podejścia możecie spodziewać się na ważnej dla was uroczystości. W waszym geście pozostaje więc już tylko zaopatrzyć się w wygodne buty do tańca i bawić się do białego rana 

Czy możecie wyobrazić sobie Marioo śpiewającego właśnie dla was akustyczną wersję Ciebie mi trzeba, Kiedy jesteś tu bądż inny ze swoich specjalnie zaaranżowanych utworów w wersji akustycznej, na żywo podczas waszego pierwszego tańca?  

Jeżeli jest to coś czego chcielibyście doświadczyć podczas jednego z najważniejszych dni w waszym życiu, to właśnie teraz, kiedy czytacie ten tekst jest najlepszy moment aby się nad tym zastanowić, gdyż właśnie stało się to możliwe.

Pod waszym wpływem otwieramy się na was, na wasze potrzeby i na niezliczoną ilość waszych próżb i zapytań które do nas przysyłacie.

 

Zainteresowanym polecamy również naszego partnera, studio Origami Foto / Video, którego rzetelność, jakość i profesjonalizm oferowanych usług, z pewnością zadowoli najbardziej wymagające gusta.

Partnerzy 

Marioo na twojej uroczystości? Weselu? ​18-tce?